برنامه نویسی اندروید

 کسب درآمد آنلاین به یک رقیب جدی برای کسب درآمد فیزیکی از طریق راه اندازی فروشگاه و شرکت ها و موسسات مبدل شده ! راه اندازی وب سایت هایی با ارائه خدمات به کاربران مانند : اخبار روزانه ؛ حسابداری ؛ ارائه سرویس های خاص و محصولات خاص به پایان رسیده و برای معرفی بهتر محصولات و خدمات وب سایت خود میخواهید یک روش کم هزینه ولی اصولی و جدید را برنامه کار خود قرار دهید . این روزها استفاده از تلفن همراه بصورت ارتباط تلفنی و پیامکی بصورت یک نیاز همگانی تبدیل شده است و صد البته بزودی استفاده از اینترنت تلفن همراه بصورت یک نیاز همگانی برای مشترکین تلفن همراه خواهد بود .

صاحبان کسب و کار و تلفن همراه !

صاحبان کسب و کارهای آنلاین و وب سایت های تخفیف گروهی و یا سایت های فروشگاهی اگر خدمات و محصولاتی بتوانند ارائه کنند که قیمت تمام شده خدمات شان برای کاربران کمترین هزینه ممکن باشد (مثلا ۱۰۰۰۰تومان و یا حتی ۱۰۰۰ تومان ) میتوانند با تولید برنامه های موبایل رایگان به جذب مخاطب و در نهایت کاربر و در نهایت مشتری جدید بپردازند . ولی سوال اینجاست که چطور . . .؟

روش تولید اپلیکیشن برای گوشی تلفن همراه !

تصور کنید وب سایت ها یک سایت خبری است و خبرهای سایت شما برای برخی دانشجویان و برخی از کاربران اینترنتی خبرهای جذابی به حساب میاید و یا وب سایت شما قرار است محصولاتی مانند کتاب های جیبی و یا گفتگوی آنلاین و رایگان را به کاربران تلفن و یا کاربران لپ تاپ و تبلت ها و کامپیوترهای خانگی یا شرکتی ارائه کند ؛ برای ارائه بازی های کامپیوتری جذاب و یا برنامه های تفریحی یا حتی تخصصی میتوانید یک برنامه موبایل با در نظر گرفتن سیستم عامل های پرطرفدار گوشی تلفن همراه تولید کنید .

برنامه رایگان شما قرار است به سایت هاییکه این برنامه ها را برای دانلود رایگان در اختیار کاربران موبایل قرار میدهد ارائه شده و به مرور توسط کاربران موبایل دانلود و نصب شود . برنامه موبایل شما میتواند به کاربران موبایل بخشی از خدمات شما را بصورت مجانی ارائه کند . با این کار کاربران خود تبلیغ برنامه شما را خواهند کرد و با معرفی برنامه موبایل رایگان شما به یکدیگر براحتی وب سایت شما به یک سایت پربازدیدبا کاربر بالا تبدیل میشود .

برنامه موبایل خود را چگونه تولید کنم ؟

شما میتوانید یک سناریو ساده بنویسید که برنامه شما بعد از دانلود قرار است به کاربر موبایل چه خدماتی از سایت شما را ارائه کند و بعد از آن با مشاوره با کارشناسان ما  این طرح را به یک پروژه تبدیل کنید .

سود تولید اپلیکیشن رایگان موبایل چیست ؟

اغلب شرکت های بزرگ برنامه های موبایلی گوناگونی را برای ارائه خدمات به کاربران گوشی تلفن همراه تولید کرده اند . اگر دقت کرده باشید برخی برنامه های موبایلی بصورت دائمی رایگان و برخی از ابتدا با هزینه های اندکی مثلا ۰٫۹۹$ یا ۱٫۲۵$ فروخته میشود و استراتژی برخی شرکت ها و سایت ها نیز ابتدا ارائه برنامه موبایل رایگان و در آینده وقتی با استقبال همگانی روبرو شد برنامه رایگان تبدیل به برنامه قابل فروش تبدیل میشود . حتی با حق عضویت های کم میتوان به جذب کاربر میلیونی با درآمد بالا نیز پرداخت (البته تا زمانی که ایران هم عضو تجارت جهانی شده و بتواند واحد ارز دلار و یورو را از ویزا کارت و مستر کارت و پی پل و سایر ابزار دریافت بکند عملا کسب درآمد از طریق برنامه های موبایلی بصورت جهانی کمی رویاییست )

روش افزایش مشتری از برنامه های گوشی تلفن همراه !

اگر نرم افزار شما سرویسی خاص را با ایده ای نو به کاربران گوشی موبایل ارائه کند و با استقبال روبرو شود ؛ میتوانید با دریافت مبلغی کم به کسب درآمد بپردازید و علاوه بر استفاده تبلیغاتی از کاربران در افزایش بازدید وب سایت (افزایش رنگ گوگل و الکسا) از کسب درآمد الکترونیکی نیز بهره مند شوید . تصور کنید شما یک وب سایت راه اندازی کرده اید که تیتر اخبار روزنامه های صبح و عصر ایران را به نمایش میگذارد .حال نمایش و مطالعه تیتر ها رایگان و اگر بخواهیم خود روزنامه را بخوانیم مبلغ ۱۰۰۰ تومان بصورت هفتگی یا ماهانه بپردازیم . مسلما تعداد زیادی کاربر حاضرند این مبلغ را پرداخت کنند تا بر روی گوشی تلفن همراه خود به همه روزنامه های ایرانی دسترسی داشته باشند . در این حالت اگر جمعیت ۱۰میلیونی از ۳۰ میلیون کاربر اینترنت ایران از این برنامه استقبال کند این وب سایت درمدت زمان کوتاهی با بازدید روزانه ۳۰۰۰۰۰ هزار کاربر مواجه خواهد شد .

JoomShaper