مراحل سفارش طراحی سایت

 با هم از شروع طراحی سایت تا پایان کار قــ ـدم بزنیم .... !

 

انتخاب دامنه مناسب

داشتن یک نام مناسب برای وب سایت کمک شایانی در موفقیت وب سایت شما خواهد داشت . عواملی همچون تعداد حروف کمتر ، تشابه نام با آنچه وب سایت ارائه می دهد ، پرهیز از املای نا مانوس ، خوش آهنگ بودن و عوامل دیگر تاثیر زیادی در پیشرفت وب سایت دارد . پس لازم است پیش از انجام هر کاری دامنه مناسبی را برای سایت خود در نظر بگیرید.
با استفاده از ابزار جستجوی دامنه وب‌سایت فلد از آزاد بودن دامنه مورد نظر خود مطمئن شده و آن را ثبت نمایید.

دیدن نمونه کار ها و مقایسه

زمانی که مشتری اقدام به ارسال سفارش طراحی وبسایت میکند ، پس از جستجو و تحقیق به یک سری شرکت طراحی تایید شده و معتبر میرسد . اما انتخاب بهترین شرکت طراحی مستلزم دیدن نمونه کارها و مقایسه با سایر طراحان است که ما در وب‌سایت فلد با قراردادن نمونه کارها در زمینه های مختلف حق انتخاب را به شما میدهیم تا به گرافیک و ظاهر دقت کنید و با کمی دقیق تر شدن به ظرافت و قدرت کد نویسی نیز پی برده و در صورت صلاحدید ، طراحی وب سایت خود را به گروه طراحی و توسعه وب‌سایت فلد بسپارید

آنالیز و تحلیل نیازهای خود

پس از انتخاب طراح مناسب خود باید به مرحله بعد بروید و آن هم انتخاب نیاز های مختلف با توجه به هدف و موضوع وبسایت خود است. در این مرحله شما باید با مشاهده و مقایسه سایت های مرتبط و مشابه خود قسمت های پرمخاطب را آنالیز کنید و برای وبسایت خود با ایده های جدید پیاده سازی کنید. پس از بررسی سایت های رقبا شما میتوانید با گذاشتن قسمت های جدید و اختصاصی چند گام جلوتر حرکت نمایید.

ارسال سفارش طراحی

وب‌سایت فلد جهت سهولت انتخاب مشتریان خود پکیج هایی را برای مشتریان خود معرفی کرده است که شما با مشاهده ی این پکیج ها و انتخاب یکی از آنها و مشاوره گرفتن از کارشناسان این مجموعه مسیر خود را برای راه اندازی وب سایت مناسب شغلتان انتخاب کرده اید. برای مشاهده این پکیجها و انتخاب امکانات وب سایت خود کافی است از بین پکیج های وب‌سایت فلد ایده آل خود را انتخاب کرده و آن را سفارش دهید.

طراحی گرافیک سایت شما

تیم طراحی وب‌سایت فلد با توجه به نیاز های شما و با توجه به جذاب ترین روش ها , کار گرافیک شما را شروع میکند. در این قسمت با توجه به نیازهای شما و قسمت های ذکر شده در سفارش شما و برپایه رنگ مورد نظر و لوگوی ارسال شده توسط شما طراحی منسجم و قابل قبول برای شما آماده میشود و در زمان تعیین شده برای بررسی , به شما ارسال میگردد تا ببینید و با بقیه همکاران و دوستان خود در این رابطه بحث کنید.

کدنویسی , برنامه نویسی و راه اندازی

پس از تایید طرح گرافیک , کار شما به مرحله کدنویسی میرسد در این قسمت از جدیدترین و قویترین کد های طراحی وب از جمله jQuery , Css3 برای آماده سازی وبسایت شما استفاده میشود. کدنویسی انجام شده با جدیدترین نسخه همه مرورگرها سازگار میباشد که خیال شما را از این بابت جمع میکند . برای قسمت های اضافی که در سفارش ذکر کردید در صورت نیاز برنامه نویسی میشود. پس از پایان کد نویسی وبسایت شما راه اندازی میگردد ! تبریک ! وبسایت شما آماده استفاده و بهره برداری میباشد !

آموزش رایگان پنل مدیریت

در این بخش تیم پشتیبانی مــا آموزش رایگان سيستم های مدیریت پنل سایتتان را در اختیارتان قرار میدهد.

چرا شما يك پنل مدیریت لازم داريد ؟

اگر سايت شما هر چند وقت يكبار (مثلا هر دو هفته) به روز ميشود ميتوانيد بجاي اينكه هر بار به يك شركت طراحي وب مراجعه كنيد ، پس از آموزش توسط تیم پشتیبانی ، تغييراتتان را روي سايت اعمال كنيد . اگر شما سايت خود را اصلا بروز نميكنيد ، بايد كم كم به فكر بيافتيد ، چون بيننده هاي شما وقتي هميشه با يك صفحه هميشگي روبرو شوند كم كم شما را فراموش ميكنند ، چون چيز جديدي براي عرضه نداريد .

JoomShaper