پرتال هتل و رزواسیون

 در نسخه آژانس مسافرتی پورتال وب‌سایت فلد، تمامی ابزارهای مورد نیاز این نوع شرکتها ، تعبیه است. سیستم مدیریت تورهای مسافرتی ، سیستم ثبت و پیگیری درخواستهای ویزا و سیستم مدیریت ثبت و پیگیری درخواستهای رزرو از جمله ابزارهای مفید برای اتوماسیون روند عملیاتی جاری در آژانس است.

 مدیریت تورهای مسافرتی فضای است که در آن تورهای مسافرتی شرکت ّهمراه برنامه سفر جزء هر تور تعریف می شود. تورهای تعریف شده قابل دسته بندی تحت سرفصلهای مختلف هستند. در  صفحه اصلی سایت ، فضایی جهت نمایش اطلاعات و یک تصویر از تورهای منتخب مدیر سایت در نظر گرفته شده است. هر تور تعریف شده دارای یک صفحه مشخصات ، یک برنامه سفر روزانه و یک آرشیو داخلی عکس و فایل ضمیمه است. این سیستم مجهز به موتور جستجو مجزا می باشد. همچنین امکان اتصال برنامه سفر به اطلاعات کشورها ، استانها و شهرهای تعریف شده توسط مدیر سیستم در بخش تعاریف کشور/استان/شهر ، موجود است.

مدیریت ثبت و پیگیری درخواست های ویزا سیستمی است که در آن از یک طرف بینندگان سایت قادر به ثبت درخواست ویزا بوده و از طرف دیگر مدیر سایت می تواند درخواستهای ثبت شده را در قالب گزارشات مختلف دریافت نماید. در این سیستم یک بخش مجزا برای شرکتهای طرف قرار داد که بطور دائم درخواست ویزا دارند تعبیه شده است. این بخش مجهز به یک سیستم مالی جهت ثبت و نگهداری حساب فی مابین می باشد. از دیگر امکانات این سیستم نمایش درخواستهای تکراری ، آرشیو درخواستهای ویزا ، موتور جستجو بر اساس موارد متنوع و چاپ اتوماتیک فرمهای اداری درخواست ویزا می باشد.

وظیفه سیستم مدیریت ثبت و پیگیری رزرو، دریافت اینگونه در خواستها و ثبت و دسته بندی آنها و وپیگیری درخواست تا اخذ نتیجه نهایی و ارسال آن به متقاضی ، است.

JoomShaper