انواع سایت های تخفیف های گروهی-شارژ-تالار گفتگو

 سایت تخفیف گروهی چیست؟

بازاریابی بر مبنای تخفیف که معمولاً از طریق دفترچه تخفیف (به انگلیسی : Discount Books ) انجام می‌شود، شیوه نوینی از بازاریابی است.

پس از پیشرفت سریع و شگفت انگیز سیستم‌های خرید گروهی که در آن کالاها و خدمات مختلف را با قیمتی کاهش یافته پیشنهاد می‌دهند به شرط اینکه حداقل تعدادی خاصی از خریداران آن کالا یا جنس پیشنهاد شده را بخرند سیستمهای بازاریابی بر مبنای تخفیف با هدف از بین بردن شرط گروهی بودن خریدها به آرامی شکل گرفت.

در واقع در این روش یک شرکت بازاریابی به صورت واسط بین خریداران و ارائه دهندگان کالا یا خدمات قرار می‌گیرد و هدایت مشتریها را به سمت این مراکز خرید به عهده می‌گیرد. در عوض مراکز ارائه دهنده کالا یا خدمات، حق بازاریابی را که بایستی به شرکت واسط پرداخت می کرده‌اند را به صورت تخفیف به خود مشتریها ارائه می‌دهند.

 

سایت شارژ اینترنتی چیست؟

احتمالاً شما هم روزی به کسب درآمد از اینترنت فکر کردید.
اینترنت، پتانسیل بسیار مناسبی برای کسب درآمد دارد، چون با یک جامعه چند میلیون نفری در ارتباط هستیم.

خیلی افراد راه های مختلفی را برای کسب درآمد در اینترنت امتحان می نمایند، برخی به نتیجه می رسند و برخی هم نه. بعضی اوقات هم اشخاص به دلیل نداشتن دانش کافی به بن بست می خورند و از ادامه تلاش منصرف می شوند.اما یکی از ایده هایی که ممکن است به ذهن برسد داشتن یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژ است. البته ایده بسیار خوبیست. زیرا محصول ما فیزیکی نیست و نیازی به ارسال ندارد . تنها کافیست کد شارژ را از طریق اینترنت به مشتریان برسانیم.البته مسلم است که راه اندازی چنین فروشگاهی به تخصص کافی نیاز دارد و باید سایت ما دارای نرم افزاری باشد که بتواند پول را به صورت آنلاین دریافت کند و شارژها را برای مشتریان بفرستد، در عین حال از امنیت کافی برخوردار باشد.

برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژ، علاوه بر نرم افزار خوب، باید هاست خوب، سرمایه کافی برای تهیه شارژ و نیرویی برای پشتیبانی داشته باشیم که شرکت وب‌سایت فلد این خواسته ی شما را برطرف میکند.

 

تالار گفتگو (Forum) چیست ؟

محلی است که عده ای میتوانند در موضوعات متنوعو مختلف به اظهار نظر و گفتگو درباره هر موضوع (Topic) بپردازند ، این افراد ابتدا در تالار گفتگو عضو میشوند و یک شخصیت مجازی پیدا میکنند ، سپس با توجه به اینکههر تالار گفتگو دارای موضوعات متعددی است ، میتوانند راجع به آن موضوعات صحبت کنند.فضای یک تالار گفتگو بگونه ای است که کاربران به سرعت با یکدیگر آشنا شده وگروه های دوستی کاربری را تشکیل میدهند ، علاوه بر فضای عمومی ، یک تالارگفتگو همانند هم میهن ، دارای امکاناتی مانند پیام خصوصی ، درخواست دوستی،ارسال توصیفنامه برای یکدیگر است.

مزایا و فواید یک تالار گفتگو
1. امکان گفتگو درباره هرچیزی
2. تجمیع ، نظم و قاعده مندی تالارها
3. وجود افکار و اندیشه های متفاوت و متنوع
4. آزادی در عمل و ناشناسی در گفتگو
5. ثبت و ماندگاری مباحث تا سالیان سال
6. امکان مانور و پتانسیل بالا در پویا سازی
7. ایده آل یک شرایط برای مباحث طولانی است

JoomShaper