وب‌سایت فلد

 وب‌سایت فلد فعاليت خود را به صورت کاملاً مستقل آغاز نموده و اهداف بلند مدتی را مد نظر قرار داده، و برای رسيدن به اين اهداف برنامه ريزی نموده است. يکی از اين اهداف بالابردن سرعت رسيدگی به امورات روزمره اداری و شخصی در جامعه می باشد، بدين منظور با طراحی سيستم های مختلف کامپيوتری سعی نموده است ديگران را تشويق به انجام اتوماسيون اداری و جايگزينی برنامه های کامپيوتری به جای سيستم های دستی و سنتی نمايد. شما با توجه به کلیه شرایط مربوط به حرفه خود می توانید تصمیم بگیرید که یک وب سایت در بالا بردن راندمان کاری شما چه مقدار تاثیرگذار است.با تمام مزایایی که داشتن یک وب سایت دارد ولی هزینه این روش تبلیغاتی بسیار کمتر از سایر روش های تبلیغاتی است. یک وب سایت می تواند نقش یک بروشور،بیلبورد و غیره را برای شما ایفا کند با این تفاوت که:

1 شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی کلیه محصولات خود را به بازدید کنندگان معرفی کنید، (هیچ محدودیتی در تعداد صفحات و میزان توضیحات ندارید) آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید.

2 یک وب سایت راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالاها و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می تواند در هر کجا که باشد به سایت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.

3 با استفاده از یک سایت اینترنتی می توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی های جدید باشد.

4 مشتریان ممکن است 24 ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی مي توانند به وب سايت شما مراجعه کنند.

5 با گسترش اينترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اينترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده مي کنند افزوده مي شود. عدم حضور شما در صورت حضور ساير رقبا در اين عرصه يعنی از دست دادن مشتريان.تاریخچه ی فعالیت وب‌سایت فلد

ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور شما در وبسایت گروه نرم افزاری وب‌سایت فلد از شما دعوت می نماییم از محصولات و خدمات ما دیدن فرمایید. اهم فعالیت های گروه نرم افزاری وب‌سایت فلد معطوف بر ارائه و توسعه انواع وب سایت و پرتال ها می باشد.

تحقیق ، بررسی و آنالیز اهداف موردنظر موُسسین شرکت، که طی این مدت 6 ماهه ، کلاَ در امر موارد فوق و کلیه مسائل مورد نیاز جامعه انجام گردید ، که این مدت مبنای شرکت حرکت وبسایت فلد در نظر گرفته شد.

1391

بازاریابی و بررسی خواسته هاس و تمایلات بنگاه های متقاضی فعالیت های وبسایت فلد که بحق بایستی این مدت را پایه حرکت وبسایت فلد دانست.

تحقق فعالیتهای پیوسته و مستمر منجربه تاُسیس وبسایت فلد گردید که با هدف مشخص نسبت به ثبت شرکت به صورت رسمی در اداره ثبت شرکت های ایران با شماره 49901 انجام گردید و با اعلام حضور در عرصه ی فعالیت های طراحی وب سایت ، برنامه نویسی تحت وب و ویندوز، بهینه سازی و آنالیز سایت ، بازاریابی اینترنتی و برند سازی و سایر فعالیتهای مرتبط گردید.

1392

انعقاد قرارداد و ارائه خدمات به متقاضیان و بنگاهها و موسس ها و ..... که این دوره عملاٌ فعالیت شرکت به صورت تخصصی تر منظور میگردد ، لازم به یادآوری است اجرای فعالیتهایی نیز قبل از برند شدن وبسایت فلد جزو رزومه و عملکرد تخصصی مجموعه میباشد.

طی این مدت وبسایت فلد افتخار دارد که طی 2 سال ، نسبت به ارتقاء کمی و کیفی و به روز رسانی سطح آگاهی و ارائه خدمات در سرتاسر شرکت قرار گرفت که منجر به ارائه خدمات بیشتری شایان توجه بوده است

1393

وبسایت فلد به تخصصی شدن و گسترش خدمات و مهارت ها و کادر فنی پرداخته و با اهداف بلند مدت خود مسیر خود را پیش رو گرفته است.

JoomShaper